skip to Main Content

Послуги компанії Green Service

Компанія Green Service надає послуги проектування та монтажу автополиву, рулонних газонів та догляду за ландшафтом у м. Київ та Київській області.

Автополив
Рулонні газони
Обслуговування

Автополив, рулонні газони від Green Service

Компанія Green Service надає послуги з укладання рулонних газонів, монтажу систем автополиву та проектування прибудинкової території в м. Київ та Київській області. Ми зможемо зробити ваш простір комфортним, красивим та неповторним. Незалежно від того, які саме роботи вам необхідні – рулонні газони, автополив на ділянці або ландшафтні роботи, ми виконаємо їх з максимальною віддачею.

Фахівці компанії “Грін Сервіс Київ” завжди дбають про красу та практичність, ми ніколи не порушуємо цілісність та унікальність ділянки, завжди робимо чіткі та реалістичні проекти. Замовляючи автополив газонів у нас, ви можете бути впевнені не лише як і функціональність, а й акуратність робіт.

Всі послуги компанія Green Service надає у чітко обумовлені та встановлені терміни. Ми не підводимо клієнтів, завжди дбаємо про дотримання договору та його умов. Якщо ви вирішили замовити автополив у Києві чи Київській області у нас, ви можете бути впевнені в тому, що вся система буде запущена та налаштована в обумовлений час.

З нами вигідно!

Стислі терміни

ми працюємо дуже швидко, всі проекти здаються точно вчасно, ми не підводимо клієнтів

Доступні ціни

у нас доступні ціни та висока якість робіт, ми робимо автополив доступним для всіх

100% гарантія

ми працюємо якісно і даємо повну 100% гарантію на всі види робіт, що проводяться терміном 1 рік

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз

зателефонуйте нам або залиште заявку на зворотній дзвінок, ми Вам передзвонимо

+38 068 015 81 21

Close search

Cart

Back To Top Позвонить