skip to Main Content

Що таке підготовка газону до зими, на жаль, не знають не всі власники прибудинкових територій. Сам газон підготувати до зими у Києві (Борщагівка, Буча) чи будь-якому іншому місті України просто необхідно! У нашій країні можуть бути досить низькі температури взимку, тому непідготовлений газон може просто зіпсуватись.

Трава вимерзає під впливом низьких температур і якщо не вжити потрібних заходів, газон навесні виглядатиме не так презентабельно! Наша компанія Грін Сервіс пропонує комплексні послуги з підготовки газону до зими.

Послуги підготовки газону до зими Борщагівка, Буча, м. Київ

Наша компанія Грін сервіс Київ пропонує вашій увазі послуги з підготовки газону до зими. Ми надаємо весь комплекс послуг для власників прибудинкових територій з газоном та ландшафтним дизайном, починаючи від “продування” систем автополиву, і закінчуючи підготовкою покриття.

Для того, щоб впевнено зустріти весну та швидко відновити гарний вигляд, газон потрібно правильно підготувати до настання холодів.

подготовка газона к зиме Киев Борщаговка Грин сервис

Газон перед підготовкою до зими та консервацією, Грін Сервіс 2024 рік

Що дає консервація газону на зиму у Києві (Борщагівка)

З огляду на те, що у Київській області та окремих районах спостерігається мінусова температура протягом листопада-лютого, а іноді навіть і березня, газон має бути готовим. Тому підготовка газону до зими має здійснюватися із середини осені. Насамперед ми консервуємо автополив і після цього проводимо потрібні для консервації газону роботи.

Якщо правильно провести підготовку газонного покриття до зими, ви можете суттєво скоротити витрати на обслуговування навесні (аерація газону):

  • вам не знадобляться дорогі роботи з відновлення газону;
  • вам не потрібно купувати рулонний газон;
  • ваш газон буде набагато швидше впорядковано навесні

Вирішуючи питання про те, щоб підготувати газон до зими, завжди майте на увазі очевидні вигоди, які ви отримуєте. Навіть якщо після консервації газону вам доведеться його трохи відновити навесні, це обійдеться набагато дешевше.

Повірте, підготовка газону до зими зможе заощадити багато грошей і зробить ваш газон красивим навесні

Телефонуйте, ми допоможемо підготувати газон на зиму!

Back To Top Позвонить