skip to Main Content

Акуратно пострижений газон завжди привертає погляди сусідів та відвідувачів. Якщо ви є володарем гарного лужка або професійного газону укладеного за всіма стандартами – без косовиці трави вам ніяк не обійтися. Компанія Грін Сервіс пропонує вашій увазі послугупокіс трави (газону) Борщагівка, Буча, Київ (а також по Київській області).

Скошена трава виглядає органічно та невимушено. Ви можете постригти траву самостійно або замовити цю послугу у професіоналів.

У яких випадках найкраще замовити покіс трави

Потрібно відверто визнати, що якщо у вас у розпорядженні є газонокосарка або спеціальне обладнання для покосу трави, постригти її не складає особливих труднощів. Якщо техніка справна – ви зможете постригти траву самостійно. У той же час, навіть газон на кілька соток, який необхідно скосити – завжди забирає багато часу. Цінуючи ваш час та зусилля, ми пропонуємо вам замовити покіс трави Київ, Борщагівка, Буча, а також у деяких інших районах Києва та області.

покос травы Киев, Борщаговка, Буча, Грин Сервис

Покіс трави Київ, 2024 рік

Наші фахівці прибудуть в обумовлений час і зможуть швидко постригти траву, забезпечити лад на вашій ділянці. Замовляючи стрижку трави у компанії Грін сервіс, ви заощадите час і гроші. Якщо у вас велика ділянка, або у вас є нестандартні питання щодо догляду за травою (специфіка ландшафту тощо) ми завжди допоможемо.

Як часто потрібно постригати газон, траву?

Практика показує, що для оптимального стану газону трава повинна підстригатися на регулярній основі. Найчастіше траву покосити потрібно кожні 2-3 тижні. Окремі сорти газонних трав можна стригти раз на місяць, але це виняток, ніж правило. Сам покіс трави Київ (Борщагівка, Буча) це чи інше місто України має проводитися регулярно. Іншими словами, якщо ви стрижете траву раз на два тижні, то так само і потрібно продовжувати.

Навіть якщо ваш газон ще не зовсім виріс, все одно потрібно із заданою регулярністю продовжувати косовиці. У такому випадку трава зростатиме здоровою, зеленою та міцною. Що забезпечить подальшу безпроблемну експлуатацію.

Чому важливий професійний покіс трави?

Скід трави – це не тільки естетично приємна процедура, але й важливий аспект догляду за газоном. У міській метушні Києва, збереження красивого та здорового газону стає дедалі актуальнішим.

Однак для досягнення оптимальних результатів необхідно звертатися до професіоналів. Компанія Грін Сервіс – ваш надійний партнер у догляді за газоном. Це стосується і відновлення газону та його удобрення, а також аерації та інших послуг.

Переваги професійної стрижки трави

Компанія Грін Сервіс пропонує повний спектр послуг з догляду за газоном, включаючи покос трави та стрижку газону. Наші досвідчені фахівці мають необхідні знання та професійне обладнання для виконання робіт високої якості.

Переваги професійної стрижки трави включають рівний і акуратний вид газону, запобігання переросту рослин і створення сприятливого середовища для їх здоров’я.

Ефективний догляд за газоном від компанії Грін Сервіс

Наша компанія пропонує не тільки регулярний покіс трави, а й комплексний догляд за газоном. Це включає підстрижку трави, внесення необхідних добрив, аерацію грунту і контроль за шкідниками і хворобами рослин.

Ми дбаємо про здоров’я вашого газону, щоб він завжди виглядав привабливо та доглянуто!

Безкоштовна консультація та прорахунок ціни послуги

Бажаєте дізнатися більше про наші послуги з догляду за газоном у Києві? Звертайтесь до нас для безкоштовної консультації та прорахунку ціни. Якщо ви хочете професійно доглядати ваш газон, якщо у вас немає зайвого часу на його підстрижку, замовте у нас покіс трави Київ, Борщагівка, Буча, а також деякі інші райони Київської області – наша територія обслуговування.

Ми швидко, якісно і недорого покосимо траву, позбавимо вас зайвого клопоту. Ви насолоджуватиметеся газоном і зовнішнім виглядом вашої ділянки не доклавши ні краплі зусиль. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальні рішення для вашого газону та нададуть детальну інформацію про вартість послуг. Довірте свій газон професіоналам від компанії Грін Сервіс!

Телефонуйте!

Back To Top Позвонить