skip to Main Content

Дуже часто ваш газон виглядає не так, як ми хотіли б. Після того, як було зроблено укладання рулонного газону, він згодом втрачає свій зовнішній вигляд. І справа не тут не тільки у правильному догляді чи інших питаннях. Проблему відновлення газону Київ “знає” не з чуток. Тільки у зоні нашого обслуговування – Київ Борщагівка – ремонт газону замовляє практично кожен третій клієнт.

Справа в тому, що складність догляду за травою часто недооцінюється. Навіть професійні газони та догляд персоналу не в змозі перемогти типових проблем. Іноді може знадобитися і укладання рулонного газону заново, але найчастіше можна відновити газон.

Як правильно відновити газон?

Насамперед слід зазначити, що якщо вам потрібна послуга відновлення газону Борщагівка (Київ, Київська область), компанія Грін Сервіс із радістю вам допоможе в цьому. Наші фахівці не перший рік допомагають привести вашу територію до ладу. Перед тим як звернутися до нас за відновленням, не зайвим буде подивитися та оцінити поточний стан.

восстановление газона Борщаговка Киев, Буча восстановить газон Грин сервис

Відновлення газону Київ – результат робіт через 2 тижні

За загальним правилом, якщо пошкоджено більшу половину газону – відновлювати його не має жодного сенсу. Найпростіше і дешевше купити або виростити новий газон. Якщо ви хочете швидкого результату – рулонні газони допоможуть у цьому.

При ушкодженнях покриття газону менш ніж на 50% доцільно проводити відновлення газонного покриття. Наші фахівці після приїзду на об’єкт оцінять обсяг робіт та запропонують оптимальний варіант вирішення питання. Як правило, ми можемо протягом декількох днів повністю відновити траву газону і вона органічно вписуватиметься в загальний пейзаж.

Лікування газону: що потрібно враховувати?

Щоб відновити газон, необхідно зробити ряд кроків, починаючи від видалення бур’янів та моху до внесення добрив та пересівання насіння трави на оголені ділянки. Ретельний полив та регулярне добриво також допоможуть стимулювати зростання трави та відновити здоровий та красивий газон.

Важливо пам’ятати, що відновлення трави газону – це процес, що вимагає терпіння та систематичності, але правильні дії приведуть до чудового результату у вигляді зеленого та доглянутого газонного покриття.

Як проводиться робота відновлення газону

Роботи з відновлення газону, а точніше – трав’яного покриття, проводяться шляхом збирання неякісної трави, яка втратила зовнішній вигляд, через заміну на нову. Потрібно читати, що для відновлення газону Борщагівка (Київ чи область), а також іншого місця в Україні потрібен точний підбір трав. Якщо ви посадите в порожні місця і лисиці траву першого сорту, що трапився, загальний вигляд буде досить сумним.

У нашій практиці ми підбираємо однотипні трави для газону та розгортаємо рулонні газони для заміни пошкоджених ділянок.

Якщо ви знаходитесь у Києві, на Софіївській Борщагівці, Бучі відновлення газону замовити дуже просто! Вам потрібно лише набрати на наш номер і ми проконсультуємо вас, здійснимо безкоштовний виїзд на об’єкт, дзвоніть!

Back To Top Позвонить