skip to Main Content

Наявність автополиву на ділянці допомагає без особливих зусиль доглядати газон. Системи поливу досить надійні і можуть прослужити довго, якщо забезпечити правильний догляд та експлуатацію. Консервація автополиву Київ (Борщагівка, Буча) це чи будь-яке інше місто – обов’язкова умова його експлуатації в Україні!

Перепади температур та наявність промерзань ґрунту можуть пошкодити автополив і він перестане працювати вже наступної весни. Наша компанія пропонує весь комплекс послуг з обслуговування систем автоматичного поливу, включаючи продування системи поливу та його консервацію на зиму.

Що таке консервація автополиву і для чого вона потрібна

Консервация автополива Киев борщаговка Грин сервис фото работы - продувка автополива

Як уже зазначалося раніше, консервація автополиву є комплексом заходів, який спрямований на підготовку системи до дії низьких температур у зимовий час. Якщо ви просто залишите на зиму свій автополив, то є прямий ризик того, що вода, яка залишилася в системі, замерзне. Це може призвести до розриву труб або пошкодження форсунок. Щоб уникнути зазначених проблем, необхідно “продувати” систему поливу.

Проте консервація автополиву на цьому не закінчується. Після того, як буде здійснено продування системи поливу з метою консервації, необхідно також провести низку процедур. Зокрема, може застосовуватися змащення форсунок, демонтаж компресора або окремих блоків компресорної станції. При цьому немає необхідності прибирати все обладнання, яке встановлювалося при монтажу автополиву.

Коли потрібно проводити консервацію системи поливу в Києві (Борщагівка, Буча)

При настанні першого спаду температури, як правило, це початок листопада, вже потрібно задуматися про проведення консервації. Такі температури і волога в цей час року вже не вимагають регулярного поливу, але вода, яка залишається в системі, може стати причиною поломки. Потрібно врахувати, що проводити самостійну консервацію автополиву також досить ризиковано.

Які завдання вирішує консервація системи автополиву?

  • По-перше, при проведенні консервації автополиву система повністю звільняється від води, що запобігає утворенню льоду в трубах та форсунках, що може призвести до їх пошкодження. Крім того, видалення вологи із системи запобігає можливому утворенню іржі та корозії в металевих деталях
  • По-друге, процес консервації може включати застосування спеціальних мастил або захисних засобів для запобігання зносу ущільнювальних елементів та інших рухомих частин системи

Таким чином, консервація автополиву не тільки забезпечує захист від замерзання, але і продовжує термін служби обладнання за рахунок запобігання корозії, зносу та інших можливих пошкоджень, заощаджує час та ресурси на запуск

Після того як була проведена консервація, навесні або з настанням потепління необхідно буде виконати іншу процедуру, яка називається запуск системи автополиву

Замовити консервацію автополиву в Києві та по Київській області.

Також, якщо середньодобова температура опускається нижче 2-3 градусів тепла, необхідно подбати про продування системи поливу газону, навіть якщо на дворі раніше місяці року. Якщо ви не хочете ризикувати, а також заощадити час та гроші – телефонуйте, ми допоможемо вам у цьому питанні.

Наші спеціалісти проведуть усі необхідні роботи з використанням професійного обладнання (компресора, мастила тощо), гарантують працездатність системи навесні.

Телефонуйте!

Back To Top Позвонить